21 października 2021

Wiele kobiet uważa, że o ich wyglądzie decyduje przede wszystkim ubiór. Jest to prawda ale tylko częściowa. Ubiór oczywiście jest bardzo ważny. Należy ubierać się stosownie do wieku, figury oraz okazji. Nie bez znaczenia jest także panująca moda jednak nie należy podążać za nią ślepo. Każda kobieta ma kolory w których wygląda dobrze oraz takie, które jej nie służą.

Warto to brać pod uwagę w czasie zakupów. Ubiór powinien być także odpowiednio skomponowany pod względem kolorystycznym. Stara dobra zasada mówiąca, że nie nosimy więcej niż 3 kolorów jednocześnie ciągle jest warta przestrzegania. Aby kobieta była postrzegana jako zadbana musi mieć nie tylko ładne ubrania ale także buty i dodatki takie jak torebka, zegarek czy apaszka. Oczywiście wszystkie elementy garderoby muszą być czyste i wyprasowane.

Buty staramy się zawsze dobierać do torebki. Ważna jest także biżuteria, która powinna współgrać ze strojem. Zadbana kobieta musi mieć także czyste i ładnie wymodelowane włosy. Dopełnieniem całości będzie dyskretny makijaż i pomalowane paznokcie. Elegancji i kobiecości dodadzą jej także delikatne perfumy.