14 grudnia 2021

Przebarwienia na skórze to dość częsty problem. Najczęściej przebarwienia powstają na skutek oddziaływania promieniowania UV. Inne możliwe przyczyny występowania przebarwień to chociażby: stany zapalne skóry, zmiany hormonalne w organizmie, nadczynność tarczycy, schorzenia wątroby, niedoczynność nadnerczy oraz różnego rodzaju leki i kosmetyki. Przebarwienia na skórze, zarówno na twarzy, jak i w innych rejonach ciała, są po prostu szpecące.

Obecnie nie trzeba się jednak godzić z takimi problemami. Bez problemu można usunąć trwale przebarwienia i znowu cieszyć się piękną skórą.

Laserowe usuwanie przebarwień

Jesteśmy świadomi tego, że nieatrakcyjne przebarwienia to problem bardzo wielu osób. Na szczęście obecnie można je skutecznie usnąć. Jeżeli chcą Państwo skutecznie wyrównać koloryt cery i po prostu sprawić, że będzie wyglądać młodziej, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej aktualnej oferty. Nasz salon urody oferuje laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu. Warto nam zaufać, ponieważ:

  • posiadamy doświadczenie w zakresie zabiegów upiększających;
  • nasz zespół składa się z osób o wysokich kwalifikacjach;
  • pomagamy klientom wybrać odpowiednie zabiegi, ustalamy ich częstotliwość oraz intensywność;
  • dysponujemy nowoczesnym sprzętem – do usuwania przebarwień wykorzystujemy laser frakcyjny Emerge amerykańskiej firmy Palomar.

Laserowe usuwanie przebarwień – laser frakcyjny Emerge

Nie sposób zaprzeczyć, że laser frakcyjny Emerge to rozwiązanie naprawdę innowacyjne – usuwanie przebarwień nigdy dotąd nie było tak proste! Z pomocą tego urządzenia można szybko usunąć różnego rodzaju powierzchniowe niedoskonałości skóry. Jak przebiega zabieg z Emerge? Wykorzystywane są mikrowiązki laserowe, które kierowane są na konkretny obszar skóry. Podczas kontrolowanego zabiegu dochodzi do uszkodzenia naskórka i skóry właściwej. Podczas gojenia po zabiegi uszkodzone komórki zastępowane są nowymi. A to oznacza, że skóra zaczyna wyglądać nie tylko młodziej, ale także zdrowiej. Sam zabieg z użyciem lasera frakcyjnego Emerge zwykle nie trwa dłużej niż godzinę, pacjent może odczuwać lekki dyskomfort – w szczególnych przypadkach zaleca się krótką przerwę w zabiegu.

Laserowe usuwanie przebarwień – zalety Emerge

Jeżeli chcieliby Państwo usunąć szpecące przebarwienia ze skóry, zachęcamy do skorzystania z zabiegów laserowych. Nasz doświadczony personel na pewno będzie w stanie doradzić Państwu odpowiednie zabiegi. Ze swej strony rekomendujemy właśnie zastosowanie lasera frakcyjnego Emerge, ponieważ jest to rozwiązanie bardzo skuteczne. Sam zabieg może co prawda powodować lekki dyskomfort, jednak jego efekty są jak najbardziej tego warte.

Najważniejsze zalety lasera Emerge:

  • urządzenie jest bardzo efektywne;
  • możliwe jest dobranie odpowiedniej długości lasera;
  • z pomocą Emerge można usunąć nie tylko przebarwienia, ale tajże tzw. kurze łapki wokół oczu;
  • po zabiegu skóra wygląda młodziej.